Český fanoušek má mnoho možností, jak sledovat fotbal živě na internetu. A to zdarma. Kde tedy hledat živé přenosy z ePojisteni.cz ligy, německé Bundesligy a dalších soutěží?

ePojisteni.cz liga živě a zdarma

I po tom, co O2 koupila exkluzivní práva a iSport zpoplatnil své live streamy, lze sledovat českou nejvyšší fotbalovou ligu živě a zároveň zdarma!

Přímé přenosy ze zápasů Sparty, Plzně či Liberce jsou k vidění třeba na TV Tipsport. Všechny zápasy, bez zdržení a poplatků. S původním komentářem a s dobrou kvalitou obrazu.


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

K přístupu ke streamům musíte splnit pouze dvě podmínky:

  • registrace (zdarma)
  • jedna uzavřená sázka minimálně den před zápasem, nebo zůstatek na účtu ve výši alespoň 100 Kč

Živé přenosy z předních evropských lig

Sázkové kanceláře přinášejí i další live streamy z elitních fotbalových soutěžích. Německá Bundesliga, španělská La Liga, italská Serie A či francouzská Ligue 1.

V nabídce jsou i mezinárodní zápasy mládežnických týmů či federací Severní a Jižní Ameriky.

K sledování těchto přímých přenosů postačí registrace u některé ze sázkových kanceláří. Doporučujeme Fortunu či Tipsport.


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Fotbal živě na ČT sport

I ČT sport na svém webu nabízí řadu živých přenosů z fotbalu. Jde o takřka všechny zápasy českého národního týmu, včetně Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Živě na sportovním programu České televize pravidelně běží i zápasy mládežnických týmů ČR a také českých zástupců v Lize mistrů a v Evropské lize. Nechybí přímé přenosy z FNL, tedy české druhé ligy.

► Sledovat ČT sport