Ten nejlepší hokej živě? Tipsport extraliga, Mistrovství světa, Světový pohár, NHL či Liga mistrů. Tyto všechny hokejové soutěže lze sledovat živě na internetu. A přitom zdarma a legálně.

Tipsport extraliga živě

Všech 7 zápasů každého kola Tipsport extraliga a následného play off je k dispozici v přímých přenosech na Hokejka TV. Živé přenosy samozřejmě nechybí ani v nabídce TV Tipsport, partnera hokejové extraligy.

► Sledovat Tipsport extraligu na Hokejka TV

► Sledovat Tipsport extraligu na TV Tipsport

Mistrovství světa a Světový pohár živě

Světový hokej živě přináší na svých obrazovkách a zároveň i online na svém webu ČT sport. K vidění jsou všechny důležité akce národního týmu. Můžete si tak vychutnat živé přenosy z Mistrovství světa v hokeji či Světového poháru v hokeji.

► Přejít na přímé přenosy Mistrovství světa a Světového poháru na ČT sport

Hokejová liga mistrů

Vidět na live streamech tu nejlepší evropskou klubovou soutěž na světě? Ano, i to je možné zdarma. TV Tipsport přenáší živě každé hrací kolo Hokejové ligy mistrů. V přímých přenosech tak můžete sledovat počínání českých zástupců.

► Přejít na přímé přenosy Hokejové ligy mistrů na TV Tipsport

Nejlepší světové ligy

Mezi nejoblíbenější přímé přenosy jistě patří ty z NHL. Souboje nejlepších hokejistů světa pokrývají zdarma streamy sázkových kanceláří, třeba Tipsportu či Fortuny. K mání jsou i švédská Elitserien či ruská KHL. Kontinentální hokejová liga živě je k vidění i na rakouské televizi LAOLA1.

► Přejít na přímé přenosy hokejových lig na TV Tipsport

► Přejít na přímé přenosy hokejových lig na LAOLA1