Přinášíme vám přehled nejdůležitějších sportovních akcí v roce 2016.

Červen
5. Atletika Diamantová liga Birmingham
9. Atletika Diamantová liga Oslo
10. – 10. 7. Fotbal EURO
10. – 12. Vodní slalom Světový pohár La Seu d’Urgell
10. – 12. Volejbal Grand Prix skupina II Olomouc
11. Házená Česko – Makedonie, první zápas play off o účast na MS 2017
11. – 12. Horská kola Světový pohár Leogang
12. Formule 1 Velká cena Kanady
14. – 19. Plážový volejbal Grand Slam Olsztyn
15. Házená Makedonie – Česko, odveta play off o účast na MS 2017
16. Atletika Diamantová liga Stockholm
16. – 19. Vodní slalom Světový pohár Pau
17. – 19. Veslování Světový pohár Poznaň
17. – 19. Volejbal Světová liga skupina II České Budějovice
19. Formule 1 Velká cena Evropy
20. Fotbal Los 1. a 2. předkola LM a EL
23. – 25. Volejbal Světová liga skupina II Bratislava
24. – 26. Rychlostní kanoistika Mistrovství Evropy Moskva
26. Moto GP Velká cena Nizozemska
27. – 10. Tenis Wimbledon
28. – 29. Fotbal 1. předkolo LM
28. – 3. Horská kola Mistrovství světa Nové Město na Moravě
30. Fotbal 1. předkolo EL
Červenec
1. – 3. Volejbal Světová liga skupina II Soul
2. – 24. Cyklistika Tour de France
3. Formule 1 Velká cena Rakouska
4. – 10. Moderní pětiboj Mistrovství Evropy Sofie
5. – 6. Fotbal odvety 1. předkola LM
6. – 10. Atletika Mistrovství Evropy Amsterdam
7. Fotbal odvety 1. předkola EL
9. – 10. Cyklistika SP horkých kol Lenzerheide
10. Formule 1 Velká cena Velké Británie
12. – 13. Fotbal 2. předkolo LM
14. Fotbal 2. předkolo EL
15. Fotbal Los 3. předkola LM a EL
15. – 17. Tenis Čtvrtfinále DAVIS Cup
15 Atletika Diamantová liga Monako
16. – 17 Judo Grand Slam Ťumeň
17. Moto GP Velká cena Německa
19. – 20. Fotbal odvety 2. předkola LM
19. – 24 Atletika Mistrovství světa do 20 let Bydgoszcz
21. Fotbal odvety 2. předkola EL
22. – 23. Atletika Diamantová liga Londýn
24. Formule 1 Velká cena Maďarska
26. – 27. Fotbal 3. předkolo LM
28. Fotbal 3. předkolo EL
30. Cyklistika Klasika San Sebastian
31. Formule 1 Velká cena Německa
Srpen
2. – 3. Fotbal odvety 3. předkola LM
4. Fotbal odvety 3. předkola EL
5. – 21. Olympijské hry Rio 2016
5. Fotbal Los 4. předkola LM a EL
6. – 7. Horská kola Světový pohár Mont-Sainte-Anne
14. Moto GP Velká cena Rakouska
16. – 17. Fotbal 4. předkolo LM
16. – 19. Hokej Základní skupiny LM, 1. hrací den
18. Fotbal 4. předkolo EL
20. – 21. Hokej Základní skupiny LM, 2. hrací den
20. – 11. 9. Cyklistika Vuelta a España
21. Moto GP Velká cena České republiky
21. – 28. Veslování Mistrovství světa neolympijských disciplín Rotterdam
23. – 24. Fotbal odvety 4. předkola LM
23. – 24. Hokej Základní skupiny LM, 3. hrací den
23. – 28. Plážový volejbal Grand Slam Long Beach
25. Fotbal odvety 4. předkola EL
25. Fotbal Los základních skupin LM
25. Atletika Diamantová liga Lausanne
26. Fotbal Los základních skupin EL
26. Hokej Základní skupiny LM, 4. hrací den
26. – 28. Rallye Barum Czech Rally Zlín
27. – 28. Hokej Základní skupiny LM, 5. hrací den
27. Atletika Diamantová liga Paříž
28. Formule 1 Velká cena Belgie
29. – 11. Tenis US Open
31. – 4. 9. Stolní tenis World Tour Olomouc
Září
1. Fotbal Černá Hora – Česko (kvalifikace ME21 2017)
1. – 2. Hokej Základní skupiny LM, 6. hrací den
1. Atletika Diamantová liga Curych
2. – 4. Vodní slalom Světový pohár Praha
3. – 4. Hokej Základní skupiny LM, 7. hrací den
3. – 4. Horská kola Světový pohár Vallnord
4. Fotbal Česko – Severní Irsko (kvalifikace MS 2018)
4. Formule 1 Velká cena Itálie
4. Moto GP Velká cena Velké Británie
6. Fotbal Belgie – Česko (kvalifikace ME21 2017)
6. – 7. Hokej Základní skupiny LM, 8. hrací den
7. – 11. Vodní slalom Finále Světového poháru Tacen
8. – 9. Hokej Základní skupiny LM, 9. hrací den
9. Atletika Diamantová liga Brusel
10. – 11. Hokej Základní skupiny LM, 10. hrací den
11. Moto GP Velká cena San Marina
13. – 14. Fotbal Základní skupiny LM, 1. herní den
15. Fotbal Základní skupiny EL, 1. herní den
16. – 18. Tenis Semifinále Davis Cupu
17. – 1. Hokej Světový pohár Toronto
18. Formule 1 Velká cena Singapuru
19. – 25. Cyklistika Eneco Tour
20. Fotbal Itálie – Česko (kvalifikace ME žen 2017)
21. Cyklokros Světový pohár Crossvegas
24. Cyklokros Světový pohár Iowa City
25. Moto GP Velká cena Aragonie
27. – 28. Fotbal Základní skupiny LM, 2. herní den
29. Fotbal Základní skupiny EL, 2. herní den
Říjen
2. Formule 1 Velká cena Malajsie
4. Hokej První zápasy šestnáctifinále LM
6. – 11. Fotbal Kvalifikace ME19
7. Fotbal Česko – Moldávie (kvalifikace ME21 2017)
8. Fotbal Německo – Česko (kvalifikace MS 2018)
9. Formule 1 Velká cena Japonska
9. – 16. Cyklistika Mistrovství světa Dauhá
11. Fotbal Česko – Ázerbájdžán (kvalifikace MS 2018)
11. Hokej Odvety šestnáctifinále LM
16. Moto GP Velká cena Japonska
18. – 19. Fotbal Základní skupiny LM, 3. herní den
18. – 23. Stolní tenis Mistrovství Evropy Budapešť
19. – 23. Cyklistika MS v dráhové cyklistice Paříž
20. Fotbal Základní skupiny EL, 3. herní den
21. – 26. Fotbal Kvalifikace ME17
22. – 23. Alpské lyžování Světový pohár Sölden
23. – 30. Tenis Turnaj mistryň Singapur
23 Cyklokros Světový pohár ve Valkenburgu
23. Formule 1 Velká cena USA
23. Moto GP Velká cena Austrálie
28. – 30. Judo Grand Slam Abú Dhabí
30. Formule 1 Velká cena Mexika
30. Moto GP Velká cena Malajsie
Listopad
1. – 2. Fotbal Základní skupiny LM, 4. herní den
1. Hokej První zápasy osmifinále LM
3. Fotbal Základní skupiny EL, 4. herní den
3. – 6. Hokej Karjala Cup
8. Hokej Odvety osmifinále LM
11. Fotbal Česko – Norsko (kvalifikace MS 2018)
11. – 13. Rychlobruslení Světový pohár Changchun
12. – 13. Tenis Finále Fed Cupu Česko – Francie
12. – 13. Alpské lyžování Světový pohár Levi
13. – 20. Tenis Turnaj mistrů Londýn
13. Formule 1 Velká cena Brazílie
13. Moto GP Velká cena Valencie
18. – 20. Rychlobruslení Světový pohár Nagano
18. – 26. Curling Mistrovství Evropy Skotsko
20. Cyklokros Světový pohár Koksijde
22. – 23. Fotbal Základní skupiny LM, 5. herní den
24. Fotbal Základní skupiny EL, 5. herní den
25. – 27. Tenis Finále DAVIS Cupu
25. – 26. Skoky na lyžích Světový pohár Ruka
26. Cyklokros Světový pohár Zeven
26. – 27. Alpské lyžování Světový pohár žen Killington
26. – 27. Běh na lyžích Světový pohár Ruka
27. – 4. 12. Biatlon Světový pohár Östersund
27. Formule 1 Velká cena Abú Dhabí
Prosinec
2. – 4. Rychlobruslení Světový pohár Almaty
2. – 4. Alpské lyžování Světový pohár mužů Val d’Isère
2. – 4. Alpské lyžování Světový pohár Lake Louise
2. – 4. Běh na lyžích Světový pohár Lillehammer
2. – 4. Judo Grand Slam Tokio
3. – 11. Florbal Mistrovství světa mužů Riga
3. – 4. Skoky na lyžích Světový pohár Klingenthal
4. – 18. Házená Mistrovství Evropy Švédsko
6. – 7. Fotbal Základní skupiny LM, 6. herní den
6. Hokej První zápasy čtvrtfinále LM
6. – 11. Plavání Mistrovství světa v krátkém bazénu Windsor
8. Fotbal Základní skupiny EL, 6. herní den
9. – 11. Rychlobruslení Světový pohár Heerenveen
9. – 11. Biatlon Světový pohár Pokljuka
10. – 11. Alpské lyžování Světový pohár mužů Val d’Isère
10. – 11. Alpské lyžování Světový pohár žen Sestriere
10. – 11. Běh na lyžích Světový pohár Davos
10. – 11. Skoky na lyžích Světový pohár Nižnij Tagil
12. Fotbal Los osmifinále LM a šestnáctifinále EL
13. Hokej Odvety čtvrtfinále LM
15. – 18. Hokej Channel One Cup
16. – 17. Alpské lyžování Světový pohár mužů Val Gardena
16. – 18. Alpské lyžování Světový pohár žen Val d’Isère
16. – 18. Biatlon Světový pohár Nové Město na Moravě
17. – 18. Běh na lyžích Světový pohár La Clusaz
17. – 18. Skoky na lyžích Světový pohár Engelberg
18. Cyklokros Světový pohár Namur
18. – 19. Alpské lyžování Světový pohár mužů Alta Badia
20. Alpské lyžování Světový pohár žen Courchevel
22. Alpské lyžování Světový pohár mužů Madonna di Campiglio
26. – 5. Hokej Mistrovství světa do 20 let
26. Cyklokros Světový pohár Zolder
28. – 29. Alpské lyžování Světový pohár mužů Santa Caterina
28. – 29. Alpské lyžování Světový pohár žen Semmering
30. – 6. 1. Skoky na lyžích Turné čtyř můstků
31. – 8. 1. Běh na lyžích Tour de Ski