Přinášíme vám přehled nejdůležitějších sportovních akcí v roce 2017.

Leden
1. – 7. Tenis Hopman Cup
2. – 14. Rallye Rallye Dakar
3. – 5. Alpské lyžování Světový pohár Záhřeb
4. – 8. Biatlon Světový pohár Oberhof
6. – 8. Rychlobruslení Mistrovství Evropy Varšava
7. – 8. Alpské lyžování Světový pohár mužů Adelboden
7. – 8. Alpské lyžování Světový pohár žen Maribor
10. Alpské lyžování Světový pohár žen Flachau
10. Hokej Semifinále LM
11. – 29. Házená Mistrovství světa mužů Francie
11. – 15. Biatlon Světový pohár Ruhpolding
13. – 15. Alpské lyžování Světový pohár mužů Wengen
14. – 15. Alpské lyžování Světový pohár žen Altenmarkt
14. – 15. Běh na lyžích Světový pohár Toblach
14. – 15. Skoky na lyžích Světový pohár Wisla
15. Cyklokros Světový pohár Fiuggi
16. – 29. Tenis Australian Open
17. Hokej Odvety semifinále LM
17. – 22. Cyklistika Tour Down Under
19. – 22. Biatlon Světový pohár Antholz
19. – 22. Rallye Mistrovství světa Monte Carlo
20. – 22. Alpské lyžování Světový pohár mužů Kitzbühel
21. – 22. Alpské lyžování Světový pohár žen Garmisch-Partenkirchen
21. – 22. Běh na lyžích Světový pohár Ulricehamn
21. – 22. Skoky na lyžích Světový pohár Zakopane
22. Cyklokros Světový pohár Hoogerheide
23. – 31. Biatlon Mistrovství Evropy Duszniki-Zdrój
24. Alpské lyžování Světový pohár mužů Schladming
24. Alpské lyžování Světový pohár žen Kronplatz
25. – 29. Krasobruslení Mistrovství Evropy Ostrava
27. – 29. Rychlobruslení Světový pohár Berlín
28. – 8. Univerziáda Zimní univerziáda Almaty
28. – 29. Cyklokros Mistrovství světa Bieles
28. – 29. Alpské lyžování Světový pohár mužů Garmisch-Partenkirchen
28. – 29. Alpské lyžování Světový pohár žen Cortina d´ Ampezzo
28. – 29. Běh na lyžích Světový pohár Falun
28. – 29. Skoky na lyžích Světový pohár Willingen
31. Alpské lyžování Světový pohár Stockholm
Únor
3. – 5. Tenis Davis Cup, 1. kolo
3. – 5. Běh na lyžích Světový pohár Pchjongčchang
4. – 5. Skoky na lyžích Světový pohár Oberstdorf
6. – 19. Alpské lyžování Mistrovství světa Svatý Mořic
7. Hokej Finále LM
7. – 12. Plážový volejbal Fort Lauderdale Major
9. – 12. Hokej Švédské hokejové hry
9. – 12. Rychlobruslení Mistrovství světa na jednotlivých tratích Gangneug
9. – 19. Biatlon Mistrovství světa Hochfilzen
9. – 12. Rallye Mistrovství světa Švédsko
11. – 18. EYOF Zimní EYOF Erzurum
11. – 12. Tenis Fed Cup, čtvrtfinále
11. – 12. Skoky na lyžích Světový pohár Sapporo
11. – 12. Judo Grand Slam Paříž
14. – 15. Fotbal Osmifinále LM
15. – 16. Skoky na lyžích Světový pohár Pchjongčchang
16. Fotbal Šestnáctifinále EL
17. – 19. Dráhová cyklistika Světový pohár Cali
18. – 19. Běh na lyžích Světový pohár Otepää
19. Běh na lyžích Jizerská padesátka
21. – 22. Fotbal Osmifinále LM
21. – 5. Klasické lyžování Mistrovství světa Lahti
23. Fotbal Odvety šestnáctifinále EL
23. – 27. Moderní pětiboj Světový pohár Los Angeles
24. Fotbal Los osmifinále EL
25. – 26. Rychlobruslení Mistrovství světa sprinterů Calgary
25. – 26. Alpské lyžování Světový pohár mužů Kvitfjell
25. – 26. Alpské lyžování Světový pohár žen Crans Montana
25. – 26. Dráhová cyklistika Světový pohár Los Angeles
Březen
3. – 5. Atletika Halové Mistrovství Evropy Bělehrad
3. – 5. Biatlon Světový pohár Pchjongčchang
4. – 5. Rychlobruslení Mistrovství světa ve víceboji Hamar
4. – 5. Alpské lyžování Světový pohár mužů Kranjska Gora
4. – 5. Alpské lyžování Světový pohár žen Jeongseon
5. – 12. Cyklistika Paříž-Nice
5. – 19. Snowboarding Mistrovství světa Sierra Nevada
6. – 19. Akrobatické lyžování Mistrovství světa Sierra Nevada
6. – 12. Střelba Mistrovství Evropy Maribor
7. – 8. Fotbal Odvety osmifinále LM
8. Běh na lyžích Světový pohár Drammen
8. – 14. Cyklistika Tirreno-Adriatico
9. Fotbal Osmifinále EL
9. – 12. Rallye Mistrovství světa Mexiko
10. – 11. Alpské lyžování Světový pohár žen Squaw Valley
10. – 12. Rychlobruslení Světový pohár Stavanger
10. – 12. Biatlon Světový pohár Kontiolahti
10. – 12. Judo Grand Slam Baku
11. – 12. Běh na lyžích Světový pohár Oslo
11. – 12. Skoky na lyžích Světový pohár Oslo
14. – 15. Fotbal Odvety osmifinále LM
14. Skoky na lyžích Světový pohár Lillehammer
15. – 19. Alpské lyžování Finále Světového poháru Aspen
16. Fotbal Osmifinále EL
16. Skoky na lyžích Světový pohár Trondheim
17. Fotbal Los čtvrtfinále LM a EL
17. – 19. Běh na lyžích Finále Světového poháru Québec City
17. – 19. Biatlon Světový pohár Oslo
18. – 19. Skoky na lyžích Světový pohár Vikersund
18. Cyklistika Milán-San Remo
18. – 26. Curling Mistrovství světa žen Peking
20. – 26. Cyklistika Kolem Katalánska
21. – 25. Moderní pětiboj Světový pohár Káhira
24. – 26. Skoky na lyžích Světový pohár Planica
26. Fotbal San Marino – Česko (kvalifikace MS 2018)
26. Formule 1 Velká cena Austrálie
26. Moto GP Velká cena Kataru
29. – 2. 4. Krasobruslení Mistrovství světa Helsinky
31. – 7. 4. Hokej Mistrovství světa žen Plymouth
Duben
1. – 9. Curling Mistrovství světa mužů Edmonton
2. Cyklistika Kolem Flander
3. – 8. Cyklistika Kolem Baskicka
6. – 9. Rallye Mistrovství světa Francie
7. – 9. Tenis Davis Cup, čtvrtfinále
9. Cyklistika Paříž-Roubaix
9. Formule 1 Velká cena Číny
9. Moto GP Velká cena Argentiny
11. – 12. Fotbal Čtvrtfinále LM
13. Fotbal Čtvrtfinále EL
13. – 23. Hokej Mistrovství světa do 18 let Slovensko
14. – 16. Dráhová cyklistika Mistrovství světa Hongkong
16. Formule 1 Velká cena Bahrajnu
18. – 19. Fotbal Odvety čtvrtfinále LM
20. Fotbal Odvety čtvrtfinále EL
20. – 23. Judo Mistrovství Evropy Varšava
21. Fotbal Los semifinále LM a EL
22. – 23. Tenis Fed Cup, semifinále
23. Cyklistika Lutych-Bastogne-Lutych
23. Moto GP Velká cena USA
25. – 30. Cyklistika Kolem Romandie
27. – 30. Hokej České hokejové hry
27. – 30. Rallye Mistrovství světa Argentina
30. Formule 1 Velká cena Ruska
Květen
2. – 3. Fotbal Semifinále LM
3. – 19. Fotbal Mistrovství Evropy do 17 let Chorvatsko
4. Fotbal Semifinále EL
4. – 8. Moderní pětiboj Světový pohár Kecskemét
5. – 21. Hokej Mistrovství světa Kolín a Paříž
5. Atletika Diamantová liga Dauhá
5. – 7. Veslování Světový pohár Bělehrad
6. – 28. Cyklistika Giro d’Italia
7. Moto GP Velká cena Španělska
9. – 10. Fotbal Odvety semifinále LM
11. Fotbal Odvety semifinále EL
13. Atletika Diamantová liga Šanghaj
14. Formule 1 Velká cena Španělska
18. – 21. Rallye Mistrovství světa Portugalsko
19. – 21. Kanoistika Světový pohár Montenor-O-Velho
19. – 21. Judo Grand Slam Jekatěrinburg
20. – 11. 6. Fotbal Mistrovství světa do 20 let Jižní Korea
20. – 21. Horská kola Světový pohár Nové Město na Moravě
21. Moto GP Velká cena Francie
24. Fotbal Finále EL
25. – 29. Moderní pětiboj Světový pohár Drzonkow
26. – 28. Veslování Mistrovství Evropy Račice
26. – 28. Kanoistika Světový pohár Szeged
27. Atletika Diamantová liga Eugene
27. – 28. Horská kola Světový pohár Albstadt
28. – 11. 6. Tenis Roland Garros
28. Formule 1 Velká cena Monaka
29. – 5. 6. Stolní tenis Mistrovství světa Düsseldorf
Červen
1. – 4. Vodní slalom Mistrovství Evropy Tacen
2. – 4. Kanoistika Světový pohár Bělehrad
3. Fotbal Finále LM
4. – 11. Cyklistika Critérium du Dauphiné
4. Moto GP Velká cena Itálie
8. Atletika Diamantová liga Řím
8. – 11. Rallye Mistrovství světa Itálie
10. Fotbal Norsko – Česko (kvalifikace MS 2018)
10. – 18. Cyklistika Okolo Švýcarska
11. Formule 1 Velká cena Kanady
11. Moto GP Velká cena Katalánska
15. Atletika Diamantová liga Oslo
15. – 18. Veslování Světový pohár Poznaň
16. – 30. Fotbal Mistrovství Evropy do 21 let Polsko
16. – 27. Basketbal EuroBasket žen Česko
16. – 18. Vodní slalom Světový pohár Praha
17. – 2. 7. Fotbal Konfederační pohár Rusko
18. Atletika Diamantová liga Stockholm
19. Fotbal Los 1. a 2. předkola LM a EL
23. – 25. Atletika Mistrovství Evropy týmů Lille
23. – 25. Vodní slalom Světový pohár Augsburg
23. – 25. Moderní pětiboj Světový pohár Druskininkai
25. Formule 1 Velká cena Ázerbájdžánu
25. Moto GP Velká cena Nizozemska
27. – 28. Fotbal 1. předkolo LM
27. – 2. Plážový volejbal Poreč Major
28. Atletika Zlatá tretra Ostrava
29. Fotbal 1. předkolo EL
29. – 2. 7. Rallye Mistrovství světa Polsko
30. – 2. 7. Vodní slalom Světový pohár Markleeberg
Červenec
1. Atletika Diamantová liga Paříž
1. – 23. Cyklistika Tour de France
1. – 2. Horská kola Světový pohár Vallnord
2. – 15. Fotbal Mistrovství Evropy do 19 let Gruzie
2. Moto GP Velká cena Německa
3. – 16. Tenis Wimbledon
4. – 5. Fotbal Odvety 1. předkola LM
4. – 9. Plážový volejbal Gstaad Major
6. Fotbal Odvety 1. předkola EL
6. Atletika Diamantová liga Lausanne
7. – 9. Veslování Světový pohár Lucern
8. – 9. Horská kola Světový pohár Lenzerheide
9. Atletika Diamantová liga Londýn
9. Formule 1 Velká cena Rakousko
11. – 12. Fotbal 2. předkolo LM
12. – 16. Atletika Mistrovství světa do 18 let Nairobi
13. Fotbal 2. předkolo EL
14. Fotbal Los 3. předkola LM a EL
14. – 30. Plavání Mistrovství světa Budapešť
14. – 16. Kanoistika Mistrovství Evropy Plovdiv
16. Atletika Diamantová liga Rabat
16. Formule 1 Velká cena Velké Británie
17. – 24. Moderní pětiboj Mistrovství Evropy Minsk
18. – 19. Fotbal Odvety 2. předkola LM
20. Fotbal Odvety 2. předkola EL
21. Atletika Diamantová liga Monako
21. – 4. 8. Střelba Mistrovství Evropy Baku
22. – 30. EYOF Letní EYOF Györ
25. – 26. Fotbal 3. předkolo LM
27. Fotbal 3. předkolo EL
27. – 30. Rallye Mistrovství světa Finsko
28. – 6. 8. Plážový volejbal Mistrovství světa Vídeň
29. – 4. 8. Cyklistika Okolo Polska
30. Formule 1 Velká cena Maďarska
Srpen
1. – 2. Fotbal Odvety 3. předkola LM
3. Fotbal Odvety 3. předkola EL
4. Fotbal Los 4. předkola LM a EL
4. – 13. Atletika Mistrovství světa Londýn
5. – 6. Horská kola Světový pohár Mont-Sainte-Anne
6. Moto GP Velká cena České republiky
7. – 13. Cyklistika Eneco Tour
8. Fotbal Superpohár Skopje
8. – 13. Plážový volejbal Hamburg Major
13. Moto GP Velká cena Rakouska
15. – 16. Fotbal 4. předkolo LM
16. – 6. 8. Fotbal Euro žen Nizozemsko
17. Fotbal 4. předkolo EL
17. – 20. Rallye Mistrovství světa Německo
19. – 30. Univerziáda Letní univerziáda Tchaj-pej
19. – 10. 9. Cyklistika Vuelta a España
20. Atletika Diamantová liga Birmingham
21. – 29. Moderní pětiboj Mistrovství světa Káhira
22. – 23. Fotbal Odvety 4. předkola LM
22. – 27. Plážový volejbal Finále World Tour Kanada
23. – 3. 9. Volejbal Mistrovství Evropy mužů Polsko
23. – 27. Kanoistika Mistrovství světa Račice
24. Fotbal Odvety 4. předkola EL
24. Fotbal Los skupin LM
24. Atletika Diamantová liga Curych
24. – 27. Stolní tenis Czech Open, Olomouc
25. Fotbal Los skupin EL
25. – 27. Rallye Barum Czech Rally Zlín
26. – 27. Horská kola Světový pohár Val di Sole
27. Formule 1 Velká cena Belgie
27. Moto GP Velká cena Velké Británie
28. – 10. 9. Tenis US Open
28. – 3. 9. Judo Mistrovství světa Budapešť
30. – 11. 9. Střelba Mistrovství světa v brokové střelbě Moskva
31. – 17. 9. Basketbal EuroBasket mužů 2017
Září
1. Fotbal Česko – Německo (kvalifikace MS 2018)
1. Atletika Diamantová liga Brusel
1. – 3. Vodní slalom Světový pohár Ivrea
3. Formule 1 Velká cena Itálie
4. Fotbal Severní Irsko – Česko (kvalifikace MS 2018)
5. – 10. Horská kola Mistrovství světa Cairns
8. – 10. Vodní slalom Světový pohár La Seu d’Urgell
10. Moto GP Velká cena San Marina
12. – 13. Fotbal Základní skupiny LM, 1. herní den
13. – 17. Stolní tenis Mistrovství Evropy Lucemburk
14. Fotbal Základní skupiny EL, 1. herní den
15. – 17. Tenis Davis Cup, semifinále
17. Formule 1 Velká cena Singapuru
17. – 24. Cyklistika Mistrovství světa Bergen
20. – 1. 10. Volejbal Mistrovství Evropy žen
22. – 24. Tenis Laver Cup
24. Moto GP Velká cena Aragonie
24. – 1. 10. Veslování Mistrovství světa Florida
26. – 27. Fotbal Základní skupiny LM, 2. herní den
27. – 1. 10. Vodní slalom Mistrovství světa Pau
28. Fotbal Základní skupiny EL, 2. herní den
Říjen
1. Formule 1 Velká cena Malajsie
5. Fotbal Ázerbájdžán – Česko (kvalifikace MS 2018)
5. – 8. Rallye Mistrovství světa Španělsko
6. – 28. Fotbal Mistrovství světa do 17 let Indie
7. Cyklistika Il Lombardia
8. Fotbal Česko – San Marino (kvalifikace MS 2018)
8. Formule 1 Velká cena Japonska
8. Dostiny Velká Pardubická
15. Moto GP Velká cena Japonska
17. – 18. Fotbal Základní skupiny LM, 3. herní den
19. Fotbal Základní skupiny EL, 3. herní den
22. Formule 1 Velká cena USA
22. Moto GP Velká cena Austrálie
23. – 30. Tenis Turnaj mistryň Singapur
26. – 29. Rallye Mistrovství světa Velká Británie
27. – 30. Judo Grand Slam Abú Zabí
28. – 29. Alpské lyžování Světový pohár Sölden
29. Formule 1 Velká cena Mexika
29. Moto GP Velká cena Malajsie
31. – 1. 11. Fotbal Základní skupiny LM, 4. herní den
Listopad
2. Fotbal Základní skupiny EL, 4. herní den
11. – 12. Tenis Fed Cup, finále
11. – 12. Alpské lyžování Světový pohár Levi
12. Formule 1 Velká cena Brazílie
12. Moto GP Velká cena Valencie
13. – 20. Tenis Turnaj mistrů Londýn
16. – 19. Rallye Mistrovství světa Austrálie
17. – 25. Curling Mistrovství Evropy, St. Gallen
21. – 22. Fotbal Základní skupiny LM, 5. herní den
24. – 26. Tenis Davis Cup, finále
24. – 26. Běh na lyžích Světový pohár Ruka
24. – 25. Skoky na lyžích Světový pohár Ruka
25. – 26. Alpské lyžování Světový pohár mužů Lake Louise
25. – 26. Severská kombinace Světový pohár Ruka
26. Formule 1 Velká cena Abú Zabí
26. – 3. 12. Biatlon Světový pohár Östersund
Prosinec
1. – 3. Alpské lyžování Světový pohár mužů Beaver Creek
1. – 3. Alpské lyžování Světový pohár žen Lake Louise
1. – 3. Judo Grand Slam Tokio
2. – 3. Běh na lyžích Světový pohár Lillehammer
2. – 3. Skoky na lyžích Světový pohár Titisee-Neustadt
2. – 3. Severská kombinace Světový pohár Lillehammer
2. – 10. Florbal Mistrovství světa žen Bratislava
5. – 6. Fotbal Základní skupiny LM, 6. herní den
6. – 16. Fotbal Mistrovství světa klubů SAE
7. Fotbal Základní skupiny EL, 6. herní den
8. – 10. Alpské lyžování Světový pohár žen Svatý Mořic
8. – 10. Biatlon Světový pohár Hochfilzen
9. – 10. Alpské lyžování Světový pohár mužů Val d’Isère
9. – 10. Běh na lyžích Světový pohár Davos
11. Fotbal Los osmifinále LM a šestnáctifinále EL
13. – 17. Plavání Mistrovství Evropy v krátkém bazénu Kodaň
15. – 16. Alpské lyžování Světový pohár mužů Val Gardena
15. – 17. Biatlon Světový pohár Annecy
16. – 17. Alpské lyžování Světový pohár žen Val d’Isère
16. – 17. Běh na lyžích Světový pohár Toblach
16. – 17. Skoky na lyžích Světový pohár Engelberg
16. – 17. Severská kombinace Světový pohár Ramsau
17. – 18. Alpské lyžování Světový pohár mužů Alta Badia
19. Alpské lyžování Světový pohár žen Courchevel
22. Alpské lyžování Světový pohár mužů Madonna di Campiglio
28. – 29. Alpské lyžování Světový pohár žen Linec
30. – 7. 1. Běh na lyžích Tour de Ski
30. – 6. Skoky na lyžích Turné čtyř můstků