Přinášíme vám přehled nejdůležitějších sportovních akcí v roce 2018.

Leden
30. – 6. Tenis Hopman Cup
30. – 7. Běh na lyžích Tour de Ski
30. – 6. Skoky na lyžích Turné čtyř můstků
1. Alpské lyžování Světový pohár Oslo
3. – 4. Alpské lyžování Světový pohár Záhřeb
4. – 7. Biatlon Světový pohár Oberhof
5. – 7. Rychlobruslení Mistrovství Evropy ve víceboji Kolomna
6. – 20. Rallye Rallye Dakar
6. – 7. Alpské lyžování Světový pohár mužů Adelboden
6. – 7. Alpské lyžování Světový pohár žen Maribor
6. – 7. Skoky na lyžích Světový pohár žen Râșnov
6. – 7. Severská kombinace Světový pohár Otepää
9. Hokej Liga mistrů, semifinále
9. Alpské lyžování Světový pohár žen Flachau
10. – 14. Biatlon Světový pohár Ruhpolding
12. – 28. Házená Mistrovství Evropy mužů Chorvatsko
12. – 14. Alpské lyžování Světový pohár mužů Wengen
12. – 14. Severská kombinace Světový pohár Val di Fiemme
13. – 14. Alpské lyžování Světový pohár žen Bad Kleinkirchheim
13. – 14. Běh na lyžích Světový pohár Drážďany
13. – 14. Skoky na lyžích Světový pohár mužů Tauplitz
13. – 14. Skoky na lyžích Světový pohár žen Sapporo
15. – 28. Tenis Australian Open
15. – 21. Krasobruslení Mistrovství Evropy Moskva
16. Hokej Liga mistrů, semifinále
16. – 21. Cyklistika Tour Down Under
18. – 21. Biatlon Světový pohár Antholz
19. – 21. Alpské lyžování Světový pohár Kitzbühel
19. – 21. Skoky na lyžích Mistrovství světa v letech Oberstdorf
19. – 21. Skoky na lyžích Světový pohár žen Zao
19. – 21. Rychlobruslení Světový pohár Erfurt
19. – 21. Dráhová cyklistika Světový pohár Minsk
20. – 21. Alpské lyžování Světový pohár Cortina d’Ampezzo
20. – 21. Běh na lyžích Světový pohár Planica
20. – 21. Severská kombinace Světový pohár Chaux-Neuve
21. Cyklokros Světový pohár Nommay
23. Alpské lyžování Světový pohár mužů Schladming
23. Alpské lyžování Světový pohár žen Kronplatz
25. – 28. Rallye Mistrovství světa Monte Carlo
26. – 28. Severská kombinace Světový pohár Seefeld
27. – 28. Alpské lyžování Světový pohár mužů Ga-Pa
27. – 28. Alpské lyžování Světový pohár žen Lenzerheide
27. – 28. Běh na lyžích Světový pohár Seefeld
27. – 28. Skoky na lyžích Světový pohár mužů Zakopane
27. – 28. Skoky na lyžích Světový pohár žen Ljubno
27. – 4. Klasické lyžování Mistrovství světa juniorů Kandersteg
28. Cyklokros Světový pohár Hoogerheide
30. Alpské lyžování Světový pohár Stockholm
Únor
2. – 4: Tenis Davis Cup, 1. kolo
3. – 4. Cyklokros Mistrovství světa Valkenburg
3. – 4. Alpské lyžování Světový pohár žen Ga-Pa
3. – 4. Skoky na lyžích Světový pohár mužů Willingen
3. – 4. Skoky na lyžích Světový pohár žen Hinzenbach
3. – 4. Severská kombinace Světový pohár Hakuba
6. Hokej Liga mistrů, finále
9. – 25. Olympiáda Zimní olympijské hry Pchjongčchang
10. – 11. Tenis Fed Cup, 1. kolo
10. – 11. Judo Grand Slam Paříž
13. – 14. Fotbal Osmifinále Ligy mistrů
15. Fotbal Šestnáctifinále Evropské ligy
15. – 18. Rallye Mistrovství světa Švédsko
18. Běh na lyžích Jizerská padesátka
20. – 21. Fotbal Osmifinále Ligy mistrů
22. Fotbal Odvety šestnáctifinále Evropské ligy
23. Fotbal Los osmifinále Evropské ligy
23. – 25. Judo Grand Slam Düsseldorf
26. – 4. Biatlon Mistrovství světa juniorů Otepää
27. – 4. Plážový volejbal Major Fort Lauderdale
28. – 4. Dráhová cyklistika Mistrovství světa Apeldoorn
28. – 4. Moderní pětiboj Světový pohár Káhira
Březen
1. – 3. Atletika Halové mistrovství světa Birmingham
3. Cyklistika Strade Bianche
3. – 4. Alpské lyžování Světový pohár mužů Kranjska Gora
3. – 4. Alpské lyžování Světový pohár žen Crans-Montana
3. – 4. Běh na lyžích Světový pohár Lahti
3. – 4. Skoky na lyžích Světový pohár mužů Lahti
3. – 4. Severská kombinace Světový pohár Lahti
3. – 4. Rychlobruslení Mistrovství světa ve sprintu Čchang-čchun
4. – 11. Cyklistika Paříž-Nice
6. – 7. Fotbal Odvety osmifinále Ligy mistrů
7. – 13. Cyklistika Tirreno Adriatico
7. Běh na lyžích Světový pohár Drammen
8. Fotbal Osmifinále Evropské ligy
8. – 11. Biatlon Světový pohár Kontiolahti
8. – 11. Rallye Mistrovství světa Mexiko
9. – 10. Alpské lyžování Světový pohár žen Ofterschwang
9. – 10. Rychlobruslení Mistrovství světa ve víceboji Amsterdam
10. Horská kola Světový pohár Stellenbosch
10. – 11. Alpské lyžování Světový pohár mužů Kvitfjell
10. – 11. Běh na lyžích Světový pohár Oslo
10. – 18. Skoky na lyžích Raw Air
10. Severská kombinace Světový pohár Oslo
11. Skoky na lyžích Světový pohár žen Oslo
13. – 14 Fotbal Odvety osmifinále Ligy mistrů
13. – 14 Severská kombinace Světový pohár Trondheim
14. – 18. Alpské lyžování Světový pohár Åre
15. Fotbal Odvety osmifinále Evropské ligy
15. – 18. Biatlon Světový pohár Oslo
16. Fotbal Los čtvrtfinále Ligy mistrů a Evropské ligy
16. – 18. Běh na lyžích Světový pohár Falun
17. Cyklistika Milán – San Remo
17. – 18. Severská kombinace Světový pohár Klingenthal
17. – 18. Rychlobruslení Světový pohár Minsk
17. – 25. Curling Mistrovství světa žen North Bay
17. – 18. Judo Grand Slam Jekatěrinburg
18. MotoGP Velká cena Kataru
19. – 25. Cyklistika Kolem Katalánska
21. – 25. Krasobruslení Mistrovství světa Milán
22. – 25. Biatlon Světový pohár Ťumeň
23. – 25. Skoky na lyžích Světový pohár mužů Planica
24. Atletika Mistrovství světa v půlmaratonu Valencie
24. – 25. Skoky na lyžích Světový pohár žen Oberstdorf
24. – 25. Severská kombinace Světový pohár Schonach
25. Formule 1 Velká cena Austrálie
27. – 31. Moderní pětiboj Světový pohár Los Angeles
31. – 8. Curling Mistrovství světa mužů Las Vegas
Duben
1. Cyklistika Kolem Flander
2. – 7. Cyklistika Kolem Baskicka
3. – 4. Fotbal Čtvrtfinále Ligy mistrů
5. Fotbal Čtvrtfinále Evropské ligy
5. – 8. Rallye Mistrovství světa Korsika
6. – 8. Tenis Davis Cup, čtvrtfinále
8. Cyklistika Paříž – Roubaix
8. Formule 1 Velká cena Bahrajnu
8. MotoGP Velká cena Argentiny
10. – 11. Fotbal Odvety čtvrtfinále Ligy mistrů
12. Fotbal Odvety čtvrtfinále Evropské ligy
13. Fotbal Los semifinále Ligy mistrů a Evropské ligy
15. Cyklistika Amstel Gold Race
15. Formule 1 Velká cena Číny
18. Cyklistika Valónský šíp
19. – 29. Hokej Mistrovství světa do 18 let Rusko
19. – 22. Hokej České hokejové hry
21. – 22. Tenis Fed Cup, semifinále a baráž
21. – 22. Horská kola Světový pohár Losinj
22. Cyklistika Lutych-Bastogne-Lutych
22. MotoGP Velká cena Ameriky
24. – 25. Fotbal Semifinále Ligy mistrů
24. – 29. Cyklistika Kolem Romandie
26. Fotbal Semifinále Evropské ligy
26. – 29. Hokej Švédské hokejové hry
26. – 28. Judo Mistrovství Evropy Tel Aviv
26. – 29. Rallye Mistrovství světa Argentina
29. Formule 1 Velká cena Ázerbájdžánu
29. – 6. Stolní tenis Mistrovství světa Halmstad
Květen
1. – 2. Fotbal Odvety semifinále Ligy mistrů
3. Fotbal Odvety semifinále Evropské ligy
3. – 7. Moderní pětiboj Světový pohár Kecskemét
4. Atletika Diamantová liga Dauhá
4. – 20. Hokej Mistrovství světa Dánsko
4. – 20. Fotbal Mistrovství Evropy do 17 let Anglie
5. – 27. Cyklistika Giro d’Italia
6. MotoGP Velká cena Španělska
12. Atletika Diamantová liga Šanghaj
13. – 19. Cyklistika Kolem Kalifornie
13. Formule 1 Velká cena Španělska
16. Fotbal Finále Evropské ligy
17. – 20. Rallye Mistrovství světa Portugalsko
18. – 20. Kanoistika Světový pohár Szeged
18. – 20. Horská kola Světový pohár Albstadt
20. MotoGP Velká cena Francie
23. – 27. Moderní pětiboj Světový pohár Sofia
25. – 27. Kanoistika Světový pohár Duisburg
25. – 27. Horská kola Světový pohár Nové Město na Moravě
26. Fotbal Finále Ligy mistrů
26. Atletika Diamantová liga Eugene
27. – 10. Tenis Roland Garros
27. Formule 1 Velká cena Monaka
31. Atletika Diamantová liga Řím
Červen
1. – 3. Veslování Světový pohár Bělehrad
1. – 3. Vodní slalom Mistrovství Evropy Praha
2. – 3. Horská kola Světový pohár Fort William
3. – 10. Cyklistika Critérium du Dauphiné
3. MotoGP Velká cena Itálie
4. Atletika Memoriál Josefa Odložila
7. Atletika Diamantová liga Oslo
7. – 10. Rallye Mistrovství světa Sardinie
8. – 10. Kanoistika Mistrovství Evropy Bělehrad
9. – 17. Cyklistika Tour de Suisse
9. – 10. Horská kola Světový pohár Leogang
10. Atletika Diamantová liga Stockholm
10. Formule 1 Velká cena Kanady
13. Atletika Zlatá tretra Ostrava
14. 6. – 15. 7. Fotbal Mistrovství světa Rusko
16. – 22. Šerm Mistrovství Evropy Novi Sad
17. MotoGP Velká cena Katalánska
20. – 24. Plážový volejbal World Tour Ostrava
21. – 24. Moderní pětiboj Světový pohár Almaty
22. – 24. Veslování Světový pohár Linec
22. – 24. Vodní slalom Světový pohár Liptovský Mikuláš
24. Formule 1 Velká cena Francie
29. – 1. Vodní slalom Světový pohár Krakov
30. Atletika Diamantová liga Paříž
Červenec
1. Formule 1 Velká cena Rakouska
1. MotoGP Velká cena Nizozemska
2. – 15. Tenis Wimbledon
5. Atletika Diamantová liga Lausanne
6. – 8. Vodní slalom Světový pohár Augsburg
6. – 8. Horská kola Světový pohár Val di Sole
7. – 29. Cyklistika Tour de France
8. Formule 1 Velká cena Velké Británie
10. – 11. Fotbal 1. předkolo Ligy mistrů
10. – 15. Atletika Mistrovství světa do 20 let Tampere
10. – 15. Plážový volejbal Major Gstaad
12. Fotbal 1. předkolo Evropské ligy
13. Atletika Diamantová liga Rabat
13. – 15. Veslování Světový pohár Lucern
13. – 15. Horská kola Světový pohár Vallnord
15. MotoGP Velká cena Německa
15. 7. – 15. 8. Šerm Mistrovství světa Wu-si
16. – 29. Fotbal Mistrovství Evropy do 19 let Finsko
17. – 18. Fotbal Odvety 1. předkola Ligy mistrů
17. – 22. Vodní slalom Mistrovství světa juniorů Ivrea
19. Fotbal Odvety 1. předkola Evropské ligy
20. Atletika Diamantová liga Monako
21. – 22. Atletika Diamantová liga Londýn
22. Formule 1 Velká cena Německa
24. – 25. Fotbal 2. předkolo Ligy mistrů
26. Fotbal 2. předkolo Evropské ligy
26. – 29. Kanoistika Mistrovství světa juniorů Plovdiv
26. – 29. Rallye Mistrovství světa Finsko
29. Formule 1 Velká cena Maďarska
29. – 7. Moderní pětiboj Mistrovství světa juniorů Liberec
31. – 1. Fotbal Odvety 2. předkola Ligy mistrů
31 .- 5. Plážový volejbal Major Vídeň
Srpen
2. Fotbal Odvety 2. předkola Evropské ligy
2. – 5. Veslování Mistrovství Evropy Glasgow
3. – 12. Plavání Mistrovství Evropy Glasgow
4. Cyklistika Clásica San Sebastián
4. – 10. Cyklistika Kolem Polska
5. MotoGP Velká cena České republiky
7. – 8. Fotbal 3. předkolo Ligy mistrů
7. – 12. Atletika Mistrovství Evropy Berlín
8. – 12. Veslování Mistrovství světa juniorů Račice
9. Fotbal 3. předkolo Evropské ligy
10. – 12. Horská kola Světový pohár Mont-Sainte-Anne
12. MotoGP Velká cena Rakousko
13. – 19. Cyklistika BinckBank Tour
14. Fotbal Odvety 3. předkola Ligy mistrů
14. – 19. Plážový volejbal World Tour Finals Hamburk
15. Fotbal UEFA Superpohár
16. Fotbal Odvety 3. předkola Evropské ligy
16. – 19. Rallye Mistrovství světa Německo
18. Atletika Diamantová liga Birmingham
21. – 22. Fotbal 4. předkolo Ligy mistrů
23. Fotbal 4. předkolo Evropské ligy
23. – 26. Kanoistika Mistrovstvé světa Montemor-o-Velho
23. – 26. Stolní tenis World Tour Olomouc
24. – 26. Biatlon Mistrovství světa v letním biatlonu NMNM
24. – 26. Horská kola Světový pohár La Bresse
24. – 26. Rallye Barum Czech Rally Zlín
25. – 16. Cyklistika Vuelta a España
26. Formule 1 Velká cena Belgie
26. MotoGP Velká cena Velké Británie
27. – 9. Tenis US Open
28. – 29. Fotbal Odvety 4. předkola Ligy mistrů
30. Fotbal Odvety 4. předkola Evropské ligy
30. Atletika Diamantová liga Curych
31. Atletika Diamantová liga Brusel
31. – 2. Vodní slalom Světový pohár Tacen
31. – 15. Střelba Mistrovství světa Čchangwon
Září
1. – 2. Triatlon Světový pohár Karlovy Vary
2. Formule 1 Velká cena Itálie
4. – 9. Horská kola Mistrovství světa Lenzerheide
6. – 15. Moderní pětiboj Mistrovství světa Mexico City
7. – 9. Vodní slalom Světový pohár La Seu d’Urgell
8. – 9. Atletika Kontinentální pohár Ostrava
9. – 30. Volejbal Mistrovství světa mužů Itálie a Bulharsko
9. MotoGP Velká cena San Marina
9. – 16. Veslování Mistrovství světa Plovdiv
13. – 16. Rallye Mistrovství světa Turecko
14. – 16. Tenis Davis Cup, semifinále a baráž
16. Formule 1 Velká cena Singapuru
18. – 19. Fotbal Skupiny Ligy mistrů, 1. kolo
18. – 23. Stolní tenis Mistrovství Evropy Alicante
20. Fotbal Skupiny Evropské ligy, 1. kolo
20. – 27. Judo Mistrovství světa Baku
21. – 23. Tenis Laver Cup Chicago
22. – 30. Cyklistika Mistrovství světa Innsbruck
22. – 30. Basketbal Mistrovství světa žen Španělsko
23. MotoGP Velká cena Aragonie
25. – 30. Vodní slalom Mistrovství světa Rio de Janeiro
29. – 20. Volejbal Mistrovství světa Japonsko
30. Formule 1 Velká cena Ruska
30. Plochá dráha Zlatá přilba Pardubice
Říjen
2. – 3. Fotbal Skupiny Ligy mistrů, 2. kolo
3. Fotbal Skupiny Evropské ligy, 2. kolo
4. – 7. Rallye Mistrovství světa Wales
6. – 18. Olympiáda Letní olympijské hry mládeže Buenos Aires
7. Formule 1 Velká cena Japonska
7. MotoGP Velká cena Thajska
13. Cyklistika Giro di Lombardia
14. Dostihy Velká pardubická
21. – 28. Tenis Turnaj mistryň Singapur
21. Formule 1 Velká cena USA
21. MotoGP Velká cena Japonska
23. – 24. Fotbal Skupiny Ligy mistrů, 3. kolo
24. Fotbal Skupiny Evropské ligy, 3. kolo
25. – 28. Rallye Mistrovství světa Katalánsko
26. – 28. Judo Grand Slam Abú Zabí
27. – 28. Alpské lyžování Světový pohár Sölden
28. Formule 1 Velká cena Mexika
28. MotoGP Velká cena Austrálie
Listopad
4. MotoGP Velká cena Malajsie
6. – 7. Fotbal Skupiny Ligy mistrů, 4. kolo
8. Fotbal Skupiny Evropské ligy, 4. kolo
10. – 11. Tenis Fed Cup, finále
10. – 11. Alpské lyžování Světový pohár Levi
11. – 18. Tenis Turnaj mistrů Londýn
11. Formule 1 Velká cena Brazílie
15. – 18. Rallye Mistrovství světa Austrálie
16. – 24. Curling Mistrovství Evropy Tallin
17. – 18. Skoky na lyžích Světový pohár mužů Visla
18. MotoGP Velká cena Valencie
23. – 25. Tenis Davis Cup, finále
23. – 25. Judo Grand Slam Ósaka
24. – 25. Alpské lyžování Světový pohár mužů Lake Louise
24. – 25. Alpské lyžování Světový pohár žen Killington
24. – 25. Běh na lyžích Světový pohár Ruka
24. – 25. Skoky na lyžích Světový pohár mužů Ruka
24. – 25. Severská kombinace Světový pohár Ruka
25. Formule 1 Velká cena Abú Zabí
27. – 28. Fotbal Skupiny Ligy mistrů, 5. kolo
28. Fotbal Skupiny Evropské ligy, 5. kolo
30. – 2. Alpské lyžování Světový pohár mužů Beaver Creek
30. – 2. Alpské lyžování Světový pohár žen Lake Louise
30. – 2. Běh na lyžích Světový pohár Lillehammer
30. – 2. Severská kombinace Světový pohár Lillehammer
30. – 16. Házená Mistrovství Evropy žen Francie
Prosinec
1. – 2. Skoky na lyžích Světový pohár mužů Nižnij Tagil
1. – 9. Florbal Mistrovství světa mužů Praha
7. – 9. Biatlon Světový pohár Pokljuka
7. – 12. Skoky na lyžích Světový pohár žen Lillehammer
8. – 9. Alpské lyžování Světový pohár mužů Val d`Isere
8. – 9. Alpské lyžování Světový pohár žen Svatý Mořic
8. – 9. Běh na lyžích Světový pohár Davos
8. – 9. Skoky na lyžích Světový pohár mužů Titisee-Neustadt
8. – 9. Severská kombinace Světový pohár
11. – 12. Fotbal Skupiny Ligy mistrů, 6. kolo
11. – 16. Plavání Mistrovství světa v krátkém bazénu Chang-čou
12. Fotbal Skupiny Evropské ligy, 6. kolo
14. – 15. Alpské lyžování Světový pohár mužů Val Gardena
14. – 16. Biatlon Světový pohár Hochfilzen
15. – 16. Alpské lyžování Světový pohár žen Val d`Isere
15. – 16. Běh na lyžích Světový pohár La Clusaz
15. – 16. Skoky na lyžích Světový pohár mužů Engelberg
15. – 16. Skoky na lyžích Světový pohár žen
15. – 16. Severská kombinace Světový pohár Ramsau
16. – 17. Alpské lyžování Světový pohár mužů Alta Badia
19. – 22. Biatlon Světový pohár Nové Město na Moravě
21. – 22. Alpské lyžování Světový pohár žen Courchevel
21. – 22. Skoky na lyžích Světový pohár žen
22. Alpské lyžování Světový pohár mužů Madonna di Campiglio
28. – 29. Alpské lyžování Světový pohár mužů Bormio
28. – 29. Alpské lyžování Světový pohár žen Semmering
29. – 6. Běh na lyžích Tour de Ski
30. – 6. Skoky na lyžích Turné čtyř můstků