Nejrůznější sporty živě sledujte zdarma na internetu. Nenechte si ujít přímé přenosy z tenisu, biatlonu, rychlobruslení, atletiky, NBA či MLB.

Tenis živě

Live streamy z nejrůznějších tenisových turnajů přináší zdarma sázkové kanceláře.  Sledovat můžete všechny čtyři Grand Slamy – Australian Open, Roland Garros, Wimbledon i US Open. K tomu nechybí přímé přenosy z dalších prestižních turnajů i podniků nižší série. V jednu chvíli můžete navíc sledovat online dění hned z několika kurtů.

► Sledovat tenis na TV Tipsport

Zimní sporty živě

Biatlon

Přímé přenosy z biatlonu zůstávají i přes vzrůstající popularitu zcela zdarma. Využít můžete klasické online vysílání ČT sport, ale také internetovu televizi Eurovision Sports TV. Ta nabízí biatlon živě v původní podobě, bez komentáře. K dispozici je nejen Světový pohár v biatlonu, ale také Mistrovství světa v biatlonu, Mistrovství Evropy v biatlonu a další akce.

► Sledovat biatlon na ČT sport

► Sledovat biatlon na Eurovision Sports TV

Rychlobruslení a krasobruslení

Eurovision Sports TV vysílá živé přenosy i ze sportů pod hlavičkou ISU, tedy rychlobruslení či krasobruslení. Martinu Sáblíkovou tak můžete vidět v akci ve všech světových závodech. Zároveň se můžete kochat jízdami těch nejlepších krasobruslařů díky přímým přenosům z Grand Prix či Mistrovství světa.

► Sledovat rychlobruslení a krasobruslení na Eurovision Sports TV

Lyžování

Vrcholnými podniky sezóny jsou Mistrovství světa v alpském lyžování či Mistrovství světa v klasickém lyžování. Přímé přenosy z jejich průběhu nabízí Eurovision Sports TV či ČT sport. Na sportovním kanále České televize sledujte i další vybrané závody, především pak z českého území.

► Sledovat lyžování na ČT sport

► Sledovat lyžování na Eurovision Sports TV

Vodní sporty živě

Plavání

Plavání, vodní pólo či skoky do vody jsou k dispozici na internetu zcela zdarma. Na streamech tak běží Mistrovství světa i Evropy, Světový pohár a další soutěže.

► Sledovat přímé přenosy z plavání na Eurovision Sports TV

Veslování

Díky přímým přenosům z veslování na Eurovision Sports TV vám neunikne ani jeden start českých hvězd. Živě sledujte streamy ze Světového poháru, Mistrovství světa i Mistrovství Evropy.

► Sledovat přímé přenosy z veslování na Eurovision Sports TV

Kanoistika

Mezinárodní kanoistický federace přenáší závody z rychlostní kanoistiky a vodního slalomu v live přenosech na svém YouTube kanále. V nabídce tak jsou veškeré akce včetně Světového poháru a Mistrovství světa.

► Sledovat přímé přenosy z vodního slalomu a rychlostní kanoistiky

Atletika živě

ČT sport disponuje živými přenosy z Mistrovství světa i Evropy a to i těch halových. Zastoupena je i Diamantová liga a další mítinky. Eurovision Sports TV, jak už název napovídá, přenáší živě to nejlepší, co se odehrává na evropském kontinentu.

► Sledovat atletiku na ČT sport

► Sledovat atletiku na Eurovision Sports TV

Míčové sporty živě

Tolik sledované zámořské soutěže jako je NBA či MLB živě a zdarma? U sázkových kanceláří ano. Stejně tak je online k dispozici i basketbalová Euroliga a další přední ligové soutěže. Především házenkářské a volejbalové live streamy hledejte na rakouské televizi LAOLA1.

► Sledovat míčové sporty na TV Tipsport

► Sledovat míčové sporty na LAOLA1TV