Na ZOH 2018 se jako první rozehraje ženský hokejový turnaj, kterého se zúčastní 8 týmů. Od středy 14. 2. dostane prostor i turnaj mužů, který čítá 12 mužstev.

Sobota 10. 2.

Čas Disciplína Fáze
8:40 – 11:00 Japonsko – Švédsko Skupina B žen
13:10 – 15:30 Švýcarsko – Jižní Korea Skupina B žen

Neděle 11. 2.

Čas Disciplína Fáze
8:40 – 11:00 Finsko – USA Skupina A žen
13:10 – 15:30 Kanada – Rusko Skupina A žen

Pondělí 12. 2.

Čas Disciplína Fáze
8:40 – 11:00 Švýcarsko – Japonsko Skupina B žen
13:10 – 15:30 Švédsko – Jižní Korea Skupina B žen

Úterý 13. 2.

Čas Disciplína Fáze
8:40 – 11:00 Kanada – Finsko Skupina A žen
13:10 – 15:30 USA – Rusko Skupina A žen

Středa 14. 2.

Čas Disciplína Fáze
4:10 – 6:30 Švédsko – Švýcarsko Skupina B žen
8:40 – 11:00 Jižní Korea – Japonsko Skupina B žen
13:10 – 15:30 Slovensko – Rusko Skupina B mužů
13:10 – 15:30 USA – Slovinsko Skupina B mužů

Čtvrtek 15. 2.

Čas Disciplína Fáze
4:10 – 6:30 USA – Kanada Skupina A žen
4:10 – 6:30 Finsko – Německo Skupina C mužů
8:40 – 11:00 Rusko – Finsko Skupina A žen
8:40 – 11:00 Norsko – Švédsko Skupina C mužů
13:10 – 15:30 Česko – Jižní Korea Skupina A mužů
13:10 – 15:30 Švýcarsko – Kanada Skupina A mužů

Pátek 16. 2.

Čas Disciplína Fáze
4:10 – 6:30 USA – Slovensko Skupina B mužů
8:40 – 11:00 Rusko – Slovinsko Skupina B mužů
13:10 – 15:30 Finsko – Norsko Skupina C mužů
13:10 – 15:30 Švédsko – Německo Skupina C mužů

Sobota 17. 2.

Čas Disciplína Fáze
4:10 – 6:30 Rusko – Švýcarsko Čtvrtfinále žen
4:10 – 6:30 Kanada – Česko Skupina A mužů
8:40 – 11:00 Finsko – Švédsko Čtvrtfinále žen
8:40 – 11:00 Jižní Korea – Švýcarsko Skupina A mužů
13:10 – 15:30 Rusko – USA Skupina B mužů
13:10 – 15:30 Slovinsko – Slovensko Skupina B mužů

Neděle 18. 2.

Čas Disciplína Fáze
4:10 – 6:30 Švýcarsko – Jižní Korea O 5. – 8. místo ženy
4:10 – 6:30 Německo – Norsko Skupina C mužů
8:40 – 11:00 Švédsko – Japonsko O 5. – 8. místo ženy
8:40 – 11:00 Česko – Švýcarsko Skupina A mužů
13:10 – 15:30 Kanada – Jižní Korea Skupina A mužů
13:10 – 15:30 Švédsko – Finsko Skupina C mužů

Pondělí 19. 2.

Čas Disciplína Fáze
5:10 – 7:30 USA – Finsko Semifinále žen
13:10 – 15:30 Kanada – Rusko Semifinále žen

Úterý 20. 2.

Čas Disciplína Fáze
4:10 – 6:30 Švédsko – Jižní Korea O 7. místo ženy
4:10 – 6:30 USA – Slovensko Osmifinále mužů
8:40 – 11:00 Švýcarsko – Japonsko O 5. místo ženy
8:40 – 11:00 Slovinsko – Norsko Osmifinále mužů
13:10 – 15:30 Finsko – Jižní Korea Osmifinále mužů
13:10 – 15:30 Švýcarsko – Německo Osmifinále mužů

Středa 21. 2.

Čas Disciplína Fáze
4:10 – 6:30 Česko – USA Čtvrtfinále mužů
8:40 – 11:00 Finsko – Rusko O bronz ženy
8:40 – 11:00 Rusko – Norsko Čtvrtfinále mužů
13:10 – 15:30 Kanada – Finsko Čtvrtfinále mužů
13:10 – 15:30 Švédsko – Německo Čtvrtfinále mužů

Čtvrtek 22. 2.

Čas Disciplína Fáze
5:10 – 7:30 Kanada – USA Finále žen

Pátek 23. 2.

Čas Disciplína Fáze
8:40 – 11:00 Česko – Rusko Semifinále mužů
13:10 – 15:30 Kanada – Německo Semifinále mužů

Sobota 24. 2.

Čas Disciplína Fáze
13:10 – 15:30 Česko – Kanada O bronz muži

Neděle 25. 2.

Čas Disciplína Fáze
5:10 – 7:30 Rusko – Německo Finále mužů