Aktuální program vybraných přímých přenosů na českých sportovních stanicích.

Pondělí 22. 5.
1:05 Hokej Play-off, NHL
2:35 Basketbal Play-off, NBA
9:45 Fotbal Francie – Honduras, MS do 20 let
10:00 Tenis Roland Garros, kvalifikace
11:00 Tenis WTA Štrasburk, 1. kolo
12:45 Fotbal Vietnam – Nový Zéland, MS do 20 let
Úterý 23. 5.
2:05 Hokej Play-off, NHL
3:05 Basketbal Play-off, NBA
9:45 Fotbal Anglie – Guinea, MS do 20 let
10:00 Tenis Roland Garros, kvalifikace
11:00 Tenis WTA Štrasburk, 1. kolo
12:45 Fotbal Německo – Mexiko, MS do 20 let
13:00 Cyklistika Giro d’Italia, 16. etapa
15:00 Tenis Roland Garros, kvalifikace
17:30 Tenis Roland Garros, kvalifikace
18:00 Tenis ATP Ženeva, osmifinále
Středa 24. 5.
2:05 Hokej Play-off, NHL
2:35 Basketbal Play-off, NBA
9:45 Fotbal Itálie – Jižní Afrika, MS do 20 let
10:00 Tenis Roland Garros, kvalifikace
11:00 Tenis WTA Štrasburk, osmifinále
12:45 Fotbal Portugalsko – Kostarika, MS do 20 let
13:00 Cyklistika Giro d’Italia, 17. etapa
15:00 Tenis Roland Garros, kvalifikace
17:20 Volejbal Severní Irsko – Česko, kvalifikace MS mužů
17:30 Tenis Roland Garros, kvalifikace
18:00 Tenis ATP Ženeva, osmifinále
20:15 Fotbal Ajax Amsterdam – Manchester United, finále EL
Čtvrtek 25. 5.
3:05 Hokej Play-off, NHL
3:05 Basketbal Play-off, NBA
9:45 Fotbal Francie – Vietnam, MS do 20 let
10:00 Tenis Roland Garros, kvalifikace
10:00 Formule 1 VC Monaka, 1. trénink
11:00 Tenis ATP Lyon, čtvrtfinále
11:00 Tenis WTA Štrasburk, čtvrtfinále
13:00 Cyklistika Giro d’Italia, 18. etapa
14:00 Formule 1 VC Monaka, 2. trénink
17:20 Volejbal Česko – Švédsko, kvalifikace MS mužů
17:30 Tenis Roland Garros, kvalifikace
17:30 Tenis WTA Štrasburk, čtvrtfinále
18:00 Tenis ATP Ženeva, čtvrtfinále
Pátek 26. 5.
2:05 Hokej Play-off, NHL
2:35 Basketbal Play-off, NBA
9:45 Fotbal Německo – Vanuatu, MS do 20 let
10:00 Tenis Roland Garros, kvalifikace
12:00 Tenis Roland Garros, losování
12:00 Tenis WTA Štrasburk, semifinále
12:45 Fotbal Anglie – Jižní Korea, MS do 20 let
13:00 Cyklistika Giro d’Italia, 19. etapa
13:30 Tenis WTA Norimberk, semifinále
14:30 Tenis ATP Lyon, semifinále
15:00 Tenis ATP Ženeva, semifinále
17:35 Basketbal Česko – Lotyšsko, turnaj žen
18:00 Tenis Roland Garros, kvalifikace
19:50 Volejbal Španělsko – Česko, kvalifikace MS mužů
Sobota 27. 5.
3:05 Basketbal Play-off, NBA
9:45 Fotbal Portugalsko – Írán, MS do 20 let
10:00 Veslování ME Račice, semifinále
11:00 Formule 1 VC Monaka, 3. trénink
12:00 Tenis WTA Štrasburk, finále čtyřhry
12:45 Fotbal Japonsko – Itálie, MS do 20 let
13:15 Cyklistika Giro d’Italia, 20. etapa
14:00 Formule 1 VC Monaka, kvalifikace
14:30 Tenis ATP Lyon, finále
14:30 Tenis WTA Norimberk, semifinále
15:00 Tenis ATP Ženeva, finále
15:00 Tenis WTA Štrasburk, finále dvouhry
15:20 Dostihy I. kvalifikace na VP
16:45 Fotbal ePojisteni.cz liga
17:00 Fotbal ePojisteni.cz liga
17:20 Volejbal Kypr – Česko, kvalifikace MS mužů
17:55 Plochá dráha GP Daugavpils
18:00 Fotbal Arsenal – Chelsea, finále FA Cupu
18:00 Fotbal Serie A
20:45 Fotbal Serie A
21:25 Fotbal FC Barcelona – Deportivo Alavés, finále Capa del Rey
22:00 Atletika Diamantová liga Eugene
Neděle 28. 5.
2:35 Basketbal Play-off, NBA
7:45 Fotbal Francie – Nový Zéland, MS do 20 let
10:30 Veslování ME Račice, finále
11:00 Tenis Roland Garros, 1. kolo
11:00 Tenis Roland Garros, 1. kolo
12:30 Fotbal Serie A
13:00 Formule 1 VC Monaka, závod
14:00 Cyklistika Giro d’Italia, 21. etapa
15:00 Fotbal Serie A
17:30 Tenis Roland Garros, 1. kolo
19:00 Fotbal Galavečer ePojisteni.cz ligy
19:55 Volejbal Česko – Finsko, kvalifikace MS mužů
20:45 Fotbal Serie A
Pondělí 29. 5.
3:05 Basketbal Golden State Warriors – San Antonio Spurs, NBA
11:00 Tenis Roland Garros, 1. kolo
11:00 Tenis Roland Garros, 1. kolo
12:50 Tenis Roland Garros, 1. kolo
Úterý 30. 5.
1:30 Hokej Finále play off, NHL
2:35 Basketbal Golden State Warriors – San Antonio Spurs, NBA
9:45 Fotbal MS do 20 let, osmifinále
11:00 Tenis Roland Garros, 1. kolo
12:00 Tenis Roland Garros, 1. kolo
12:50 Tenis Roland Garros, 1. kolo
Středa 31. 5.
9:45 Fotbal MS do 20 let, osmifinále
11:00 Tenis Roland Garros, 2. kolo
12:00 Tenis Roland Garros, 2. kolo
12:50 Tenis Roland Garros, 2. kolo
16:50 Fotbal Česko – Skotsko, turnaj U19
Čtvrtek 1. 6.
1:00 Hokej Finále play off, NHL
9:15 Fotbal MS do 20 let, osmifinále
11:00 Tenis Roland Garros, 2. kolo
11:30 Tenis Roland Garros, 2. kolo
12:50 Tenis Roland Garros, 2. kolo
17:50 Hokejbal Česko – Švýcarsko, MS
20:30 Fotbal Liga mistryň
Pátek 2. 6.
3:00 Basketbal Finále play off, NBA
11:00 Tenis Roland Garros, 3. kolo
11:00 Tenis Roland Garros, 3. kolo
13:10 Tenis Roland Garros, 3. kolo
13:10 MotoGP VC Itálie, 2. trénink Moto3
14:05 MotoGP VC Itálie, 2. trénink MotoGP
15:05 MotoGP VC Itálie, 2. trénink Moto2
18:50 Hokejbal Itálie – Česko, MS
21:00 Fotbal Francie – Paraguay, přátelské utkání
Sobota 3. 6.
9:00 MotoGP VC Itálie, 3. trénink Moto3
9:55 MotoGP VC Itálie, 3. trénink MotoGP
10:55 MotoGP VC Itálie, 3. trénink Moto2
11:00 Tenis Roland Garros, 3. kolo
11:00 Tenis Roland Garros, 3. kolo
11:00 Tenis Roland Garros, 3. kolo
12:35 MotoGP VC Itálie, kvalifikace Moto3
13:30 MotoGP VC Itálie, kvalifikace MotoGP
15:05 MotoGP VC Itálie, kvalifikace Moto2
16:00 Fotbal Finále Ligy mistrů, studio
16:20 Hokejbal USA – Česko, MS
18:10 Fotbal Finále Ligy mistrů, studio
20:00 Fotbal Finále Ligy mistrů
20:15 Fotbal Finále Ligy mistrů
Neděle 4. 6.
1:00 Hokej Finále play off, NHL
7:00 Letectví Red Bull Air Races Japonsko
7:45 Fotbal MS do 20 let, osmifinále
10:30 Veslování Primátorky
10:45 Fotbal MS do 20 let, osmifinále
10:50 MotoGP VC Itálie, závod Moto3
11:00 Tenis Roland Garros, osmifinále
12:10 MotoGP VC Itálie, závod Moto2
12:35 Tenis Roland Garros, osmifinále
13:00 Tenis Roland Garros, osmifinále
13:45 MotoGP VC Itálie, závod MotoGP
18:55 Fotbal Irsko – Uruguay, přátelské utkání