Aktuální program vybraných přímých přenosů na českých sportovních stanicích.

Pondělí 17. 7.
10:00 Skoky do vody MS Budapešť, 3 m synchro ženy
13:00 Tenis ATP Bastad, 1. kolo
13:00 Skoky do vody MS Budapešť, 10 m synchro muži
16:00 Skoky do vody MS Budapešť, 3 m synchro ženy
17:45 Fotbal Itálie – Rusko, ME žen
18:30 Skoky do vody MS Budapešť, 10 m synchro muži
20:30 Fotbal Německo – Švédsko, ME žen
Úterý 18. 7.
9:45 Skoky do vody MS Budapešť, 10 m ženy
11:00 Tenis ATP Bastad, 1. kolo
13:15 Cyklistika Tour de France, 16. etapa
14:00 Cyklistika Tour de France, 16. etapa
15:30 Skoky do vody MS Budapešť, 10 m ženy
17:45 Fotbal Rakousko – Švýcarsko, ME žen
18:30 Skoky do vody MS Budapešť, týmy
20:30 Fotbal Francie – Island, ME žen
Středa 19. 7.
9:45 Skoky do vody MS Budapešť, 3 m muži
12:00 Cyklistika Tour de France, 17. etapa
14:00 Tenis ATP Bastad, osmifinále
14:00 Cyklistika Tour de France, 17. etapa
15:30 Skoky do vody MS Budapešť, 3 m muži
17:45 Fotbal Španělsko – Portugalsko, ME žen
18:30 Skoky do vody MS Budapešť, 10 m ženy
20:30 Fotbal Anglie – Skotsko, ME žen
Čtvrtek 20. 7.
9:00 Golf The Open Championship, 1. den
10:00 Skoky do vody MS Budapešť, 3 m ženy
10:00 Cyklistika La Course, 1. etapa
11:00 Tenis ATP Bastad, osmifinále
12:30 Cyklistika Tour de France, 18. etapa
12:30 Cyklistika Tour de France, 18. etapa
15:30 Skoky do vody MS Budapešť, 3 m ženy
17:45 Fotbal Norsko – Belgie, ME žen
17:50 Fotbal Mladá Boleslav – Shamrock Rovers, EL
18:30 Skoky do vody MS Budapešť, 3 m muži
19:55 Fotbal Sparta Praha – Vitesse, přípravné utkání
20:30 Fotbal Nizozemsko – Dánsko, ME žen
Pátek 21. 7.
9:00 Golf The Open Championship, 2. den
10:00 Skoky do vody MS Budapešť, 10 m muži
11:00 Tenis ATP Bastad, čtvrtfinále
12:00 Cyklistika Tour de France, 19. etapa
13:50 Cyklistika Tour de France, 19. etapa
15:00 Tenis WTA Gstaad, čtvrtfinále
15:30 Skoky do vody MS Budapešť, 10 m muži
18:00 Fotbal Švédsko – Rusko, ME žen
18:30 Skoky do vody MS Budapešť, 3 m ženy
20:00 Atletika Diamantová liga Monako
20:30 Fotbal Německo – Itálie, ME žen
Sobota 22. 7.
11:00 Tenis WTA Gstaad, semifinále
11:00 Golf The Open Championship, 3. den
12:30 Plážový volejbal FIVB Olsztyn, ČF mužů a SF žen
13:00 Tenis ATP Bastad, semifinále
13:00 Cyklistika La Course, 2. etapa
13:30 Cyklistika Tour de France, 20. etapa
13:45 Cyklistika Tour de France, 20. etapa
14:00 Skoky do vody MS Budapešť, 3 m synchro mixy
17:00 Skoky do vody MS Budapešť, 10 m muži
17:30 Tenis ATP Umag, semifinále
17:45 Fotbal Island – Švýcarsko, ME žen
17:55 Plochá dráha GP Cardiff
20:00 Tenis ATP Umag, semifinále
20:30 Fotbal Francie – Rakousko, ME žen
Neděle 23. 7.
9:30 Skoky do vody MS Budapešť, dopolední blok
10:00 Golf The Open Championship, 4. den
11:30 Tenis WTA Gstaad, finále
12:00 Tenis ATP Bastad, finále
12:30 Plážový volejbal FIVB Olsztyn, finále a o 3. místo
16:00 Tenis WTA Bukurešť, finále
16:20 Cyklistika Tour de France, 21. etapa
16:30 Cyklistika Tour de France, 21. etapa
17:00 Motokros MS Loket, závod MXGP
18:00 Fotbal Skotsko – Portugalsko, ME žen
20:00 Tenis ATP Umag, finále
20:30 Fotbal Anglie – Španělsko, ME žen
Pondělí 24. 7.
9:30 Plavání MS Budapešť, dopolední blok
11:00 Tenis ATP Hamburk, 1. kolo
15:00 Tenis WTA Bastad, 1. kolo
15:30 Cyklistika Okolo Valonska, 3. etapa
17:30 Plavání MS Budapešť, odpolední blok
20:30 Fotbal ME žen, skupiny
20:30 Fotbal ME žen, skupiny
Úterý 25. 7.
9:30 Plavání MS Budapešť, dopolední blok
11:00 Tenis ATP Hamburk, 1. kolo
11:00 Tenis WTA Bastad, 1. kolo
15:30 Cyklistika Okolo Valonska, 4. etapa
17:30 Plavání MS Budapešť, odpolední blok
18:45 Fotbal Slavia praha – BATE, LM
19:50 Fotbal Liga mistrů, 3. předkolo
20:30 Fotbal ME žen, skupiny
20:30 Fotbal ME žen, skupiny
Středa 26. 7.
9:30 Plavání MS Budapešť, dopolední blok
11:00 Tenis ATP Hamburk, osmifinále
11:10 Tenis WTA Bastad, osmifinále
15:30 Cyklistika Okolo Valonska, 5. etapa
17:30 Plavání MS Budapešť, odpolední blok
19:55 Fotbal Liga mistrů, 3. předkolo
20:30 Fotbal ME žen, skupiny
20:30 Fotbal ME žen, skupiny
Čtvrtek 27. 7.
9:30 Plavání MS Budapešť, dopolední blok
11:00 Tenis ATP Hamburk, osmifinále
11:10 Tenis WTA Bastad, osmifinále
11:50 Florbal Finsko – Česko, Světové hry
17:30 Plavání MS Budapešť, odpolední blok
19:00 Rallye MS Finsko, 1. den
19:50 Fotbal Evropská liga, 3. předkolo
20:30 Fotbal ME žen, skupiny
20:30 Fotbal ME žen, skupiny
Pátek 28. 7.
9:30 Plavání MS Budapešť, dopolední blok
10:00 Tenis WTA Bastad, čtvrtfinále
10:00 Formule 1 VC Maďarska, 1. trénink
11:00 Tenis ATP Hamburk, čtvrtfinále
14:00 Formule 1 VC Maďarska, 2. trénink
17:30 Plavání MS Budapešť, odpolední blok
17:50 Fotbal Brno – Ostrava, HET liga
18:00 Tenis ATP Atlanta, čtvrtfinále
19:30 Rallye MS Finsko, 2. den
20:15 Skoky na lyžích LGP Hinterzarten, individuální závod
Sobota 29. 7.
9:30 Plavání MS Budapešť, dopolední blok
11:00 Formule 1 VC Maďarska, 3. trénink
12:00 Tenis ATP Hamburk, semifinále
12:30 Skoky do vody MS Budapešť, 20 m ženy
13:15 Tenis WTA Bastad, semifinále
14:00 Formule 1 VC Maďarska, kvalifikace
15:00 Tenis ATP Hamburk, semifinále
15:00 Rallye MS Finsko, 3. den
15:30 Cyklistika Clásica San Sebastián
16:55 Florbal Světové hry
17:30 Plavání MS Budapešť, odpolední blok
17:30 Fotbal ME žen, čtvrtfinále
19:30 Fotbal Slavia – Teplice, HET liga
20:30 Fotbal ME žen, čtvrtfinále
20:30 Skoky na lyžích LGP Hinterzarten, individuální závod
21:00 Tenis ATP Atlanta, semifinále
Neděle 30. 7.
1:00 Tenis ATP Atlanta, semifinále
9:00 Rallye MS Finsko, 4. den
9:30 Plavání MS Budapešť, dopolední blok
10:50 Florbal Světové hry, o 3. místo
12:00 Rallye MS Finsko, 4. den
13:00 Formule 1 VC Maďarska, závod
14:00 Tenis WTA Bastad, semifinále
15:00 Tenis ATP Hamburk, finále
15:05 Volejbal World Grand Prix žen
15:30 Cyklistika Okolo Polska, 2. etapa
17:30 Plavání MS Budapešť, odpolední blok
17:45 Fotbal ME žen, čtvrtfinále
18:00 Volejbal World Grand Prix žen
18:30 Fotbal Sparta – Bohemians, HET liga
20:30 Fotbal ME žen, čtvrtfinále
23:00 Tenis ATP Atlanta, finále