Aktuální program vybraných přímých přenosů na českých sportovních stanicích.

Pondělí 21. 8.
13:00 Cyklistika Vuelta, 3. etapa
18:00 Tenis WTA New Haven, 1. kolo
21:00 Tenis WTA New Haven, 1. kolo
Úterý 22. 8.
14:45 Cyklistika Vuelta, 4. etapa
18:00 Tenis WTA New Haven, osmifinále
20:25 Fotbal Nice – Neapol, LM
20:35 Fotbal Rijeka – Pireus, LM
23:00 Tenis WTA New Haven, osmifinále
Středa 23. 8.
14:45 Cyklistika Vuelta, 5. etapa
16:45 Hokej Česko – Slovensko, přípravné utkání
18:00 Tenis WTA New Haven, osmifinále
20:00 Fotbal Slavia Praha – APOEL FC, LM
23:00 Tenis WTA New Haven, osmifinále
Čtvrtek 24. 8.
14:45 Cyklistika Vuelta, 6. etapa
16:45 Hokej Liberec – Växjö, LM
16:45 Hokej Mountfield HK – TPS Turku, LM
16:50 Hokej Slovensko – Česko, přípravné utkání
17:50 Fotbal AEK Larnaka – Viktoria Plzeň, EL
18:00 Fotbal Losování Ligy mistrů
18:00 Fotbal Losování Ligy mistrů
19:30 Hokej Stavanger – Brno, LM
19:30 Tenis WTA New Haven, čtvrtfinále
20:00 Atletika Diamantová liga Curych
21:00 Tenis ATP Winston-Salem, čtvrtfinále
Pátek 25. 8.
10:00 Formule 1 VC Belgie, 1. trénink
10:00 MotoGP VC Velké Británie, 1. trénink Moto3
10:55 MotoGP VC Velké Británie, 1. trénink MotoGP
11:55 MotoGP VC Velké Británie, 1. trénink Moto2
13:00 Fotbal Losování Evropské ligy
14:00 Formule 1 VC Belgie, 2. trénink
14:00 Plážový volejbal Major Hamburk, ČF a SF žen a OF mužů
14:45 Cyklistika Vuelta, 7. etapa
16:20 Kanoistika MS Račice
16:30 Cyklistika Pro Otztalter
17:20 Volejbal Česko – Slovensko, ME mužů
17:45 Hokej Třinec – Esbjerg, LM
18:00 Hokej Wolfsburg – Banská Bystrica, LM
18:00 Cyklistika Pro Otztalter
21:00 Tenis WTA New Haven, semifinále
22:00 Jezdectví Mistrovství Evropy
Sobota 26. 8.
21:00 Tenis ATP Winston-Salem, semifinále
1:00 Tenis WTA New Haven, semifinále
10:00 MotoGP VC Velké Británie, 3. trénink Moto3
10:00 Plážový volejbal Major Hamburk, ČF mužů
10:15 Kanoistika MS Račice
10:55 MotoGP VC Velké Británie, 3. trénink MotoGP
11:00 Formule 1 VC Belgie, 3. trénink
11:00 Skoky na lyžích LGP Hakuba, individuální závod
11:55 MotoGP VC Velké Británie, 3. trénink Moto2
13:30 Cyklistika Tour de l’Avenir, 8. etapa
13:35 MotoGP VC Velké Británie, kvalifikace Moto3
13:40 Kanoistika MS Račice
14:00 Formule 1 VC Belgie, kvalifikace
14:30 MotoGP VC Velké Británie, kvalifikace MotoGP
15:00 Cyklistika Vuelta, 8. etapa
15:15 Hokej Liberec – Cardiff, LM
15:20 Kanoistika MS Račice
16:05 MotoGP VC Velké Británie, kvalifikace Moto2
16:30 Fotbal Brno – Sparta Praha, HET liga
17:00 Plážový volejbal Major Hamburk, ČF mužů
17:45 Hokej Mountfield HK – Nottingham, LM
18:00 Hokej Kuopio – Brno, LM
18:55 Plochá dráha GP Gorzów
19:50 Pozemní hokej ME žen, finále
21:00 Tenis WTA New Haven, finále
23:00 Tenis ATP Winston-Salem, finále
Neděle 27. 8.
9:40 Kanoistika MS Račice
10:00 Plážový volejbal Major Hamburk, SF mužů
12:00 Horská kola SP Val di Sole, ženy
12:15 Cyklistika Tour de l’Avenir, 9. etapa
13:00 Formule 1 VC Belgie, závod
13:05 MotoGP VC Velké Británie, závod Moto3
13:45 Hokej Třinec – Mannheim, LM
14:20 Kanoistika MS Račice
14:30 MotoGP VC Velké Británie, závod Moto2
15:00 Cyklistika Vuelta, 9. etapa
15:00 Plážový volejbal Major Hamburk, finále mužů
16:00 Atletika IAAF World Challenge Berlín
16:15 MotoGP VC Velké Británie, závod MotoGP
16:20 Fotbal Slavia Praha – Mladá Boleslav, HET liga
16:25 Fotbal Liverpool – Arsenal, Premier League
18:20 Fotbal Plzeň – Ostrava, HET liga
19:30 Hokej Salcburk – Banská Bystrica, LM
20:25 Volejbal Česko – Německo, ME mužů
22:10 Fotbal Real Madrid – Valencia, La Liga
Pondělí 28. 8.
16:00 Judo MS Budapešť
17:00 Tenis US Open, 1. kolo
17:00 Tenis US Open, 1. kolo
17:00 Tenis US Open, 1. kolo
20:20 Volejbal Itálie – Česko, ME mužů
21:00 Tenis US Open, 1. kolo
Úterý 29. 8.
14:45 Cyklistika Vuelta, 10. etapa
16:00 Judo MS Budapešť
17:00 Tenis US Open, 1. kolo
17:00 Tenis US Open, 1. kolo
18:00 Tenis US Open, 1. kolo
Středa 30. 8.
14:45 Cyklistika Vuelta, 11. etapa
16:00 Judo MS Budapešť
17:00 Tenis US Open, 2. kolo
17:00 Tenis US Open, 2. kolo
18:00 Tenis US Open, 2. kolo
20:20 Volejbal Předkolo, ME mužů
Čtvrtek 31. 8.
14:45 Cyklistika Vuelta, 12. etapa
16:00 Judo MS Budapešť
17:00 Tenis US Open, 2. kolo
17:00 Tenis US Open, 2. kolo
17:45 Hokej Brno – Kuopio, LM
18:00 Tenis US Open, 2. kolo
20:00 Hokej Cardiff – Liberec, LM
20:20 Volejbal Čtvrtfinále, ME mužů
20:30 Fotbal Francie – Nizozemsko, kvalifikace MS
22:55 Fotbal Venezuela – Kolumbie, kvalifikace MS
Pátek 1. 9.
0:25 Fotbal Chile – Paraguay, kvalifikace MS
0:55 Fotbal Uruguay – Argentina, kvalifikace MS
2:40 Fotbal Brazílie – Ekvádor, kvalifikace MS
4:10 Fotbal Peru – Bolívie, kvalifikace MS
10:00 Formule 1 VC Itálie, 1. trénink
14:00 Formule 1 VC Itálie, 2. trénink
14:45 Cyklistika Vuelta, 13. etapa
16:00 Judo MS Budapešť
17:00 Tenis US Open, 3. kolo
17:00 Tenis US Open, 3. kolo
17:45 Fotbal Kazachstán – Černá Hora, kvalifikace MS
17:45 Hokej Banská Bytrica – Wolfsburg, LM
18:00 Tenis US Open, 3. kolo
19:20 Basketbal Rumunsko – Česko, ME mužů
20:00 Atletika Diamantová liga Brusel
20:15 Fotbal Česko – Německo, kvalifikace MS
20:30 Fotbal Dánsko – Polsko, kvalifikace MS
20:30 Fotbal Malta – Anglie, kvalifikace MS
Sobota 2. 8.
11:00 Formule 1 VC Itálie, 3. trénink
13:15 Hokej Brno – Stavanger, LM
14:00 Formule 1 VC Itálie, kvalifikace
14:45 Cyklistika Vuelta, 14. etapa
16:35 Basketbal Česko – Španělsko, ME mužů
17:00 Tenis US Open, 3. kolo
17:00 Tenis US Open, 3. kolo
18.00 Hokej TPS Turku – Mountfield HK, LM
18:00 Tenis US Open, 3. kolo
20:20 Volejbal Semifinále, ME mužů
20:30 Fotbal Španělsko – Itálie, kvalifikace MS
20:30 Fotbal Wales – Rakousko, kvalifikace MS
Neděle 3. 8.
11:30 Triatlon Světový pohár Karlovy Vary
13:00 Formule 1 VC Itálie, závod
13:30 Cyklistika Vuelta, 15. etapa
13:45 Hokej Banská Bystrica – Salcburk, LM
14:55 Triatlon Světový pohár Karlovy Vary
15:00 Cyklistika Okolo Británie, 1. etapa
17:00 Tenis US Open, osmifinále
17:00 Atletika IAAF World Challenge Rieti
17:45 Fotbal Nizozemsko – Bulharsko, kvalifikace MS
18:00 Fotbal Bělorusko – Švédsko, kvalifikace MS
18:00 Tenis US Open, osmifinále
19:00 Tenis US Open, osmifinále
20:00 Triatlon Světový pohár Karlovy Vary
20:20 Volejbal Finále, ME mužů
20:30 Fotbal Řecko – Belgie, kvalifikace MS
20:30 Fotbal Maďarsko – Portugalsko, kvalifikace MS