Světový pohár v alpském lyžování zavítá v sezóně 2017/2018 na 32 různých míst. V kalendáři jsou také Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu, kde se však body udělovat nebudou.

Program Světového poháru v alpském lyžování

Datum Čas Místo Disciplína
28. 10. 10:00 Sölden obří slalom Ž
29. 10. 10:00 Sölden obří slalom M
11. 11. Levi slalom Ž
12. 11. Levi slalom M
25. 11. Killington obří slalom Ž
25. 11. Lake Louise sjezd M
26. 11. Killington slalom Ž
26. 11. Lake Louise super-G M
1. 12. Beaver Creek super-G M
1. 12. Lake Louise sjezd Ž
2. 12. Beaver Creek sjezd M
2. 12. Lake Louise sjezd Ž
3. 12. Beaver Creek obří slalom M
3. 12. Lake Louise super-G Ž
8. 12. Svatý Mořic kombinace Ž
9. 12. Svatý Mořic super-G Ž
9. 12. Val d’Isère obří slalom M
10. 12. Svatý Mořic super-G Ž
10. 12. Val d’Isère slalom M
15. 12. Val Gardena super-G M
16. 12. Val Gardena sjezd M
16. 12. Val d’Isère sjezd Ž
17. 12. Val d’Isère super-G Ž
17. 12. Alta Badia obří slalom M
18. 12. Alta Badia par. obří slalom M
19. 12. Courchevel obří slalom Ž
20. 12. Courchevel paralelní slalom Ž
22. 12. Madonna di Campiglio slalom M
28. 12. Linec obří slalom Ž
28. 12. Bormio sjezd M
29. 12. Linec slalom Ž
29. 12. Bormio kombinace M
1. 1. Oslo city event Ž
1. 1. Oslo city event M
3. 1. Záhřeb slalom Ž
4. 1. Záhřeb slalom M
6. 1. Maribor obří slalom Ž
6. 1. Adelboden obří slalom M
7. 1. Maribor slalom Ž
7. 1. Adelboden slalom M
9. 1. Flachau slalom Ž
12. 1. Wengen kombinace M
13. 1. Bad Kleinkirchheim sjezd Ž
13. 1. Wengen sjezd M
14. 1. Bad Kleinkirchheim super-G Ž
14. 1. Wengen slalom M
19. 1. Kitzbühel super-G M
20. 1. Cortina d’Ampezzo sjezd Ž
20. 1. Kitzbühel sjezd M
21. 1. Cortina d’Ampezzo super-G Ž
21. 1. Kitzbühel slalom M
23. 1. Kronplatz obří slalom Ž
23. 1. Schladming slalom M
27. 1. Lenzerheide obří slalom Ž
27. 1. Ga-Pa sjezd M
28. 1. Lenzerheide slalom Ž
28. 1. Ga-Pa obří slalom M
30. 1. Stockholm city event Ž
30. 1. Stockholm city event M
3. 2. Ga-Pa sjezd Ž
4. 2. Ga-Pa sjezd Ž
11. 2. 3:00 ZOH Pchjongčchang sjezd M
12. 2. 2:15 ZOH Pchjongčchang obří slalom Ž
13. 2. 3:30 ZOH Pchjongčchang kombinace M
14. 2. 2:15 ZOH Pchjongčchang slalom Ž
15. 2. 3:00 ZOH Pchjongčchang super-G M
17. 2. 3:00 ZOH Pchjongčchang super-G Ž
18. 2. 2:15 ZOH Pchjongčchang obří slalom M
21. 2. 3:00 ZOH Pchjongčchang sjezd Ž
22. 2. 2:15 ZOH Pchjongčchang slalom M
23. 2. 3:00 ZOH Pchjongčchang kombinace Ž
24. 2. 3:00 ZOH Pchjongčchang týmy
3. 3. Kranjska Gora obří slalom M
3. 3. Crans-Montana super-G Ž
4. 3. Kranjska Gora slalom M
4. 3. Crans-Montana kombinace Ž
10. 3. Kvitfjell sjezd M
10. 3. Ofterschwang obří slalom Ž
11. 3. Kvitfjell super-G M
11. 3. Ofterschwang slalom Ž
14. 3. Åre sjezd Ž
14. 3. Åre sjezd M
15. 3. Åre super-G Ž
15. 3. Åre super-G M
16. 3. Åre týmy
17. 3. Åre obří slalom M
17. 3. Åre slalom Ž
18. 3. Åre obří slalom Ž
18. 3. Åre slalom M